ForumLesDebats
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 242
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 9

O nas:

Skuteczna i tania reklama to nasz domena ! Własnie dla takich potrzeb powstał ten portal. Dotrzyj ze swoją ofertą do jak najszerszego grona odbiorców i dnieś sukces juz dzisiaj !

Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon

Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon to handlowa nazwa dla materiału, który jest w rzeczywistości PTFE wzmocnionego włóknami szklanymi. Dzięki temu ma on znacznie lepsze właściwości mechaniczne niż czysty PTFE, co sprawia, że jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje zastosowanie w produkcji elementów łożyskowych, uszczelnień, elementów prowadzących oraz części wymagających wysokiej wytrzymałości.

Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon, znany także jako POM (polioksymetylen), to termoplastyczny polimer o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, sztywności i odporności na ścieranie. Jest szeroko stosowany w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i wytwarzaniu precyzyjnych części, takich jak łożyska, zębatki, elementy złączne, zawory i obudowy. Zapraszamy po Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon!

Szczegóły strony https://www.armetpolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://www.armetpolska.pl:

Polietylen, Pom C, Tarnamid, Tecaflon

Odwiedziny robotów: