ForumLesDebats
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 242
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 6

O nas:

Skuteczna i tania reklama to nasz domena ! Własnie dla takich potrzeb powstał ten portal. Dotrzyj ze swoją ofertą do jak najszerszego grona odbiorców i dnieś sukces juz dzisiaj !

Zabezpieczenia ładunków - Martex

Zabezpieczenia ładunków - Martex Martex oferuje części do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów już od schyłku lat 90-tych. W swojej ofercie handlowej posiadają asortyment składający się na blisko 400 roduktów od renomowanych producentów i dostawców. Kierują się zasadą, że zadowolenie każdego klienta jest dla nich priorytetem. Stąd też wychodząc na przeciw różnym potrzebom ich klientów w ofercie znajdują się zarówno wysokojakościowe towary od czołowych produentów zachodnich, a także tańsze zamienniki dla klientów, dla których cena jest stawiana na pierwszym miejscu a jednocześnie zależy im na zachowaniu odpowiedniej jakości. Martex posiada główną siedzibę firmy na południu kraju w Rybniku, gdzie mieszczą się najważniejsze działy tj zakupy, eksport, sprzedaż hurtowa, logistyka i transport, marketing, a także księgowośc i dziął kadr. Ponadto posiadają oddziały w 20 innych polskich miastach. Ważną rolę pełni również dział eksportu, który kontaktuje się z klientami z całego Europy i nie tylko.

Szczegóły strony martextruck.pl:

Komentarze:

  • Edward kierowca » (raport)

    Mój szef z warsztatu już od kilku ładnych lat współpracuje z Martexem i jest bardzo zadowolony. Kilka razy już skorzystał z promocji jakie ta firma oferuje. Śmiało można polecać

    Data dodania: 13 11 2015

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę martextruck.pl:

Zabezpieczenia ładunków - Martex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny googlebot 306